Петунія-ідеальна рослина для саду, композицій ландшафтного дизайну. Великі яскраві квіти ідеально підходять для клумб і міксбордерів, органічно вписуються в альпійські гірки.

IMG_4407

Петунія представлена в широкому розмаїтті кольорів і форм, адаптованим до будь-яких умов.

Американська компанія “PanAmerican Seed” є одним з провідних світових селекціонерів і виробників насіння квітів. Кожен день мільйони людей по всьому світу користуються продукцією «PanAmerican» для створення прекрасного посадкового матеріалу. Компанія Pan American має одну з кращих в світі лінійок сортів однорічних і багаторічних культур для сучасного виробництва розсади.

Компанія “Саката Сід Корпорейшн”, заснована в м.Йокогама, стала першою в Японії компанією, що експортує насіння, і до цих пір активно розвиває нові і поліпшені види культур по всьому світу. Найвища якість насіння компанії “Саката” дозволило їй зайняти лідируючі позиції в більш ніж 130 країнах по всьому світу. Сьогодні ім’я “Саката” стало одним з основних міжнародних символів сучасних товарів, що відповідає вимогам самих передових клієнтів. Так, брокколі і віоли компанії “Саката” протягом багатьох років займають провідні місця на світовому ринку, що свідчить про значне лідерство у виробництві насіння.

“Сингента” – виробник засобів захисту рослин і насіння Syngenta, одна з найбільших компаній в світі, більше 26 тисяч співробітників якої в 90 країнах світу прагнуть до втілення нашої мети: реалізовувати потенціал рослин.
Один з напрямків компанії» Сингента ” — селекція, виробництво і продаж Насіння овочевих культур відкритого і захищеного грунту. Споживачами продукції є як професійні овочівники, так і любителі.